Urządzenia medyczne – anestezjologia

Firma Complimed oferuje sprzęt medyczny dla szpitali i przychodni, zarówno do ogólnych, jak i specjalistycznych zastosowań. Mamy w ofercie wysokiej jakości, nowoczesne urządzenia medyczne oraz akcesoria do anestezjologii. U nas znajdą Państwo zaawansowany technologicznie sprzęt m.in. do monitorowania ICG. Proponujemy również system ogrzewania pacjenta Cocoon, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi tego produktu. Nasza oferta obejmuje także artykuły jednorazowego użytku, szwy chirurgiczne oraz odzież medyczną.

Monitorowanie ICG - Niccomo

monitor serca     Monitor Niccomo jest urządzeniem przeznaczonym do nieinwazyjnego monitorowania parametrów hemo- dynamicznych w tym rzutu serca przy użyciu metody kardiografii impedancyjnej (ICG) oraz opcjonalnego, dostępnego wyłącznie w wersji małoinwazyjnej, wkłucia do tętnicy promieniowej i pomiaru ciśnienia tętniczego krwi (IBP).

Zobacz szczegółowy opis produktu


Monitorowanie ICG - Cardioscreen 2000

monitor     CardioScreen 2000 jest modułowym systemem monitorowania ICG. Urządzenie wymaga podłączenia do monitora zewnętrznego i może być używane z medycznym tabletem lub panelem PC dostępnymi w ofercie.

Zobacz szczegółowy opis produktu


Monitorowanie IKG - Cardioscreen 1000

monitor     CardioScreen 1000 jest kompaktowym i przenośnym systemem monitorowania IKG, którego wszechstronność i niska waga pozwala na wykonywanie pomiarów w dowolnym miejscu. CardioScreen 1000 znajduje zastosowanie w medycynie sportowej, w prywatnej praktyce lekarskiej, publicznej przychodni jak również w domu. Oprogramowanie znanego na całym świecie Niccomo zostało przenisione do urządzenia CardioScreen 1000, które za pomocą złącza USB współpracuje z tabletem, laptopem lub komputerem i nie potrzebuje dodatkowego żródła zasilania.

Zobacz szczegółowy opis produktu


Urządzenie do znakowania - Labelkit

sprzęt medyczny     Metkownica Labelkit jest systemem złożonym z samozasobowych wkładek z nadrukowanymi etykietami, które pozwalają na łatwą klasyfikację leków i tym samym zwiększają bezpieczeństwo pacjentów. Naklejki zgodne są z międzynarodowym kodem koloru, który odpowiada konspektowi międzynarodowych wytycznych proponowanych przez Amerykańskie Stowarzyszenie Analiz i Materiałów D4777-94. System ten zaadoptowano jako standardowy i jest on rekomendowany przez Główne Stowarzyszenie Anestezjologiczne (Wielka Brytania, Francja ,Włochy, Australia, Kanada.)

Zobacz szczegółowy opis produktu


System ogrzewania pacjenta - Cocoon

ocieplanie pacjęta     Cocoon to system konwekcyjnego ogrzewania ciepłym suchym powietrzem zawierający sterowaną za pomocą mikroprocesora dmuchawę CWS 4000 oraz szeroką gamę koców stosowanych podczas opieki nad pacjentem i odpowiedzialnych za utrzymanie kontrolowanej temperatury ciała (normotermia).

Zobacz szczegółowy opis produktu


Sprzęt jednorazowego użytku

jednorazowe    
Sprzęt jednorazowego użytkuZobacz szczegółowy opis produktu


Materiały opatrunkowe

opatrunki    
Materiały opatrunkowe i opatrunki specjalistyczneZobacz szczegółowy opis produktu


Rękawice chirurgiczne i diagnostyczne

rękawice    
Rękawice chirurgiczne i diagnostyczneZobacz szczegółowy opis produktu


Środki dezynfekcyjne

dezynfekcja    
Środki dezynfekcyjneZobacz szczegółowy opis produktu


Odzież ochronna i wyroby chłonne

odzież ochronna    
Odzież ochronna i wyroby chłonneZobacz szczegółowy opis produktu

  • Żak-med
  • marki
  • marki
  • marki
  • partnerzy
  • loga