Urządzenia medyczne – neonatologia

Neonatologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się prawidłowym rozwojem oraz leczeniem noworodków. W tym zakresie firma Complimed oferuje najnowocześniejszy sprzęt medyczny dla szpitali. W ofercie posiadamy również specjalny sprzęt do resuscytacji najmłodszych oraz urządzenia wielofunkcyjne. Nowoczesna technologia w neonatologii zapewnia większe bezpieczeństwo i mniej stresu dla całej rodziny, a do tego umożliwia lekarzowi bardziej precyzyjną i wygodniejszą pracę.

Resuscytacja noworodków - LifeStart

kołyska     LifeStart to system, który został zaprojektowany, aby ułatwić opóźnienie odcięcia pępowiny. Dzięki temu innowacyjnemu urządzeniu istnieje możliwość resuscytacji noworodka przy łóżku matki z nienaruszoną pępowiną. Aby przeprowadzić resuscytację z nienaruszoną pępowiną, wysokość platformy można regulować tak, by dziecko znajdowało się w odpowiedniej pozycji w stosunku do łożyska. Kompaktowa konstrukcja i łatwe manewrowanie pozwalają na umieszczenie urządzenia bardzo blisko łóżka lub stołu operacyjnego, oraz w granicach długości pępowiny.

Zobacz szczegółowy opis produktu


Urządzenie wielofunkcyjne - CosyCrib

cosycrib     Urządzenie CosyCrib w wersji stanowiska do resuscytacji, to wszechstronny i ergonomiczny system przeznaczony do stosowania na Oddziałach Intensywnej Terapii Neonatologicznej (OITN), Oddziałach Intensywnej Terapii Pediatrycznej (OITP), Oddziałach Przejściowych, Oddziałach Położniczych i Poporodowych oraz w czasie transportu jednocześnie stwarzając praktyczne możliwości bezpiecznego przeprowadzenia resuscytacji za pomocą zintegrowanych z łózeczkiem akcesoriów do resuscytacji.

Zobacz szczegółowy opis produktu


System ogrzewania noworodka - CosyTherm

cosytherm     System ogrzewania noworodka CosyTherm opiera się na opatentowanej technologii elastycznych polimerów węglowych firmy Inditherm. Ciepło jest produkowane przez jednolitą warstwę miękkiego materiału przewodzącego, który zapewnia równomierne ogrzewanie. Konstrukcja systemu zapewnia dostosowanie kształtu materaca do ciała noworodka, zapewniając maksymalną powierzchnię kontaktu oraz wysokie właściwości przewodnictwa ciepła.

Zobacz szczegółowy opis produktu


System ogrzewania pacjenta - Cocoon

ocieplanie pacjęta     Cocoon to system konwekcyjnego ogrzewania ciepłym suchym powietrzem zawierający sterowaną za pomocą mikroprocesora dmuchawę CWS 4000 oraz szeroką gamę koców stosowanych podczas opieki nad pacjentem i odpowiedzialnych za utrzymanie kontrolowanej temperatury ciała (normotermia).

Zobacz szczegółowy opis produktu


Sprzęt jednorazowego użytku

jednorazowe    
Sprzęt jednorazowego użytkuZobacz szczegółowy opis produktu


Materiały opatrunkowe

opatrunki    
Materiały opatrunkowe i opatrunki specjalistyczneZobacz szczegółowy opis produktu


Rękawice chirurgiczne i diagnostyczne

rękawice    
Rękawice chirurgiczne i diagnostyczneZobacz szczegółowy opis produktu


Środki dezynfekcyjne

dezynfekcja    
Środki dezynfekcyjneZobacz szczegółowy opis produktu


Odzież ochronna i wyroby chłonne

odzież ochronna    
Odzież ochronna i wyroby chłonneZobacz szczegółowy opis produktu

  • Żak-med
  • marki
  • marki
  • marki
  • partnerzy
  • loga